Kolekcja 2012

cls26Jako kobieta chcesz, by każdy element Twojego wyglądu był perfekcyjny? Dla wszystkich pań, które najwyżej cenią sobie wygląd i wygodę stworzyliśmy rower CLS 26. Dzięki bezobsługowemu napędowi planetarnemu marki Shimano zapomnisz o awariach, a elegancki design wyróżni Cię z tłumu.

 

content_mx26_bigKiedy dysponujesz niewielkimi funduszami sądzisz zapewne, że nie kupisz żadnego fajnego roweru. Chcąc wyprowadzić takich jak Ty z błędu stworzyliśmy budżetowy rower, który spełnia rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa i niezawodności MX 2.6
Wersja kolorystyczna:

content_sc_sport_green_bigW Limber wiemy, że nie każdy potrzebuje wyczynowego roweru, by móc cieszyć się jazdą.
Dla tych, którzy lubią wycieczki po lesie na dwóch kółkach, przygotowaliśmy model SC Sport.
Wersja kolorystyczna:

 

content_fx3_orange_bigTworzyliśmy FX3 Agile z myślą o tych wszystkich, którzy marzą o wejściu w magiczny świat amatorskiego kolarstwa górskiego. Został on zbudowany na doskonałej ramie i wyposażony w osprzęt spełniający wszystkie wymagania początkujących bikerów.
Wersja kolorystyczna:

content_scx_white_big11Z myślą o młodszych członkach rodziny stworzyliśmy model SCX 04. Wielu naszych pracowników jest rodzicami, dlatego wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo Waszych dzieci.
Wersja kolorystyczna:

 

content_gb14_bigKiedy Twoja córka poprosi Cię o wymarzony rower bądź pewny, że wybierze ten najładniejszy. Jeśli to Ty będziesz jej go wybierał na pewno wybierzesz ten najbezpieczniejszy.
Od dziś nie będziesz mieć dylematu ładny czy bezpieczny? Po prostu Limber GB 1.4!

 

content_tw28_bigLubisz wyskoczyć na wycieczkę w plener z rodziną? Jako kobieta cenisz sobie wygodę i design roweru? Dla takich osób jak Ty stworzyliśmy wyjątkowy rower. Bezpieczeństwo i wygoda ma od dziś jedną nazwę ? Limber TW 28!

 

content_tm28_bigDługie wypady rowerowe w plener z rodziną to Twoja ulubiona forma wypoczynku? Dla takich osób jak Ty stworzyliśmy wyjątkowy rower jakim jest Limber TM 28.

 

 

content_vx7_big_11VX7 PRO to rower dla osób poszukujących prawdziwych wyzwań. Sportowa geometria ramy i osprzęt dobrej klasy pozwalają na eksplorację gór i lasów.Podejmiesz wyzwanie?