Akumulatory

Akumulator Bosch S4Każda nowa generacja pojazdów dysponuje coraz większą liczbą elektrycznych funkcji komfortu i bezpieczeństwa. Akumulator Bosch S4 jest niezawodnym źródłem zasilania sieci pokładowej, gdyż jest dostosowany do zapotrzebowania pojazdu na energię, które pojawi się dopiero w przyszłości.
– Technologia Power Frame
O 15 % większa moc rozruchu
– Długi okres użytkowani
– Absolutnie bezobsługowy
– Niezawodny rozruch w niskich i wysokich temperaturach
– Minimalny stopień samorozładowania
Przyjazny dla użytkowników i środowiska brak kontaktu z elektrolitem, ponieważ akumulator jest zamknięty i już napełniony.
Spełnia rosnące wymagania energetyczne wszystkich klas pojazdów. Dostosowany zarówno do pojazdów europejskich, jak i azjatyckich.
Akumulator Bosch S5 jest przeznaczony zwłaszcza dla pojazdów nowszej generacji, z silnikami Diesla lub z bogatym wyposażeniem, ponieważ spełnia, a nawet przewyższa wysokie wymagania, jakie producenci stawiają wyposażeniu fabrycznemu. Technologia PowerFrame i duża rezerwa mocy znacznie wydłużają żywotność akumulatora.
30 % większa moc rozruchowa zimnego silnika
30 % dłuższa żywotność
Absolutnie bezobsługowy – Spełnia, a nawet przewyższa wymagania wyposażenia fabrycznego
Ekstremalna odporność przy jeździe na krótkich odcinkach
Rezerwy energii dla istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa odbiorników elektrycznych, np. ESP, ABS, Parctronic oraz układów komfortu jak DVD, nawigacja, ogrzewanie postojowe
Maksymalne bezpieczeństwo eksploatacji i możliwość montażu we wnętrzu pojazdu dzięki zabezpieczonej przed wyciekiem, opatentowanej pokrywie labiryntowej oraz podwójnemu zabezpieczeniu przed zapłonem zwrotnym i centralnemu odprowadzeniu gazów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *